26

Wednesday, September

Estetyczna stomatologia Katowice, Kraków i Gdańsk

Dobry stomatolog – Białystok
 /  /  / Dobry stomatolog – Białystok
Dobry stomatolog – Białystok

Dobry stomatolog – Białystok

Dobry stomatolog – Białystok
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

stomatolog (5)Negatywny wpływ słodyczy na zdrowie

W ciągu ostatnich lat staliśmy się nieco bardziej świadomi tego, jak ogromny wpływ ma jedzenie na nasze życie. Wszyscy staramy się więc tak zmienić swoją dietę, by była ona jak najbardziej pełnowartościowa i zdrowa. Niestety, nierzadko sięgamy po słodycze, które mają zwykle negatywne działanie na ludzki organizm. Jakie więc ono jest?

Po pierwsze, na pewno każdy stomatolog powie nam o tym, że nie możemy jeść słodyczy, jeśli chcemy mieć zdrowe zęby. Cukier może bowiem uszkadzać szkliwo, a także prowadzić do próchnicy. Co więcej, to on jest w dużej mierze odpowiedzialny za problemy związane z nadwagą i otyłością. Słodycze zawierają bowiem mnóstwo kalorii, a przy tym w żadnym stopniu nas nie nasycają, ani nie odżywiają. Lepiej więc będzie, gdy całkowicie z nich zrezygnujemy, jeśli chcemy mieć ciągle prawidłową wagę ciała.

Na szczęście takie słodycze spokojnie możemy zastąpić ich zdrowszymi odpowiednikami. W tym celu zacznijmy po prostu sięgać po owoce. One są równie słodkie, a przy tym bardzo zdrowe.

Pozostałe artykuły tematyczne o medycynie:

Tags: drążenie foremników, biceps 34cm, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, przeszczep łąkotki warszawa, rozstępy biceps, glutamina katowice, Szamba Betonowe Piaseczno, elwix torba, vetrex-v90-alphaline, CPE Gliwice, mezoterapia vivaderm

About the author:

Related posts
Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, Umywalka Simas Flow 82x50cm FL20, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, Primacon przenośniki rolkowe, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, Vetrex Radom okna, Amplituner AV Yamaha RX-A750, Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13, szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskim, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz film instruktażowy, Listwa oświetleniowa mardom mdb100