19

Sunday, August

Estetyczna stomatologia Katowice, Kraków i Gdańsk

Oliwa i olej z pestek dyni
 /  /  / Oliwa i olej z pestek dyni
Oliwa i olej z pestek dyni

Oliwa i olej z pestek dyni

Oliwa i olej z pestek dyni
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

medycyna (43)Oliwa zawiera dużą ilość kwasu oleinowego, który obniża poziom „złego” cholesterolu; zawiera także kwasy omega – 3 i omega – 6 oraz wiele witamin i minerałów. Pomaga oczyścić organizm i ma dobroczynny wpływ na układ krążenia (oczywiście wtedy, gdy spożywana jest regularnie, na co dzień). Sprawdzona przez znanego zielarza franciszkanina ojca Klimuszko kuracja polega na przyjmowaniu przez dwanaście dni, (co trzy miesiące) mieszaniny soku z cytryny z oliwą z oliwek. Cytrynę takiej wielkości by mieściła się w dłoni należy wycisnąć i dodać tyle oliwy ile jest soku i wypijać taką miksturę codziennie przed snem. Kuracja oczyszcza wątrobę, woreczek i drogi żółciowe i jelito grube a nawet czasami pozwala wydalić niewielkie kamienie.

Olej z dyni natomiast ma w swoim składzie kukurbitacynę, która ma silne działanie przeciwpasożytnicze, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne.
Zjadanie codziennie przez dwa tygodnie garść pestek z dyni lub wypijanie od 3 do 6 łyżek oleju z pestek dyni likwiduje pasożyty, a także pomaga wyleczyć grzybice i szybciej dojść do siebie po infekcji bakteryjnej.

Pozostałe artykuły tematyczne o medycynie:

Tags: osb stopfire, markizy Kęty, Stojaki na ulotki - Brooklyn, blog początkującego elektronika, docieplenie granulatem Radom, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, armatura łazienkowa Apavisa, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, elwix torba, fluorokrzemian glinu

About the author:

Related posts
wynajem zestawów igłofiltrów, Lampa wisząca Gracia 40cm, okna antywłamaniowe Radom Puławy, tanie taxi ketrzyn, gabloty szklane Paraga Centrum, Miska stojąca WC Catalano Zero 55 1VP5500, mezoterapia vivaderm, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, geodeta Chełmża, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11